سایت شخصی داوود دهقان

  71
  نمونه طراحی سایت شخصی

  درباره داوود دهقان
  داوود دهقان از سال ۸۲ که با کامپیوتر و وب آشنا شد، آرزوی کسب درآمد از طریق اینترنت و سایت خودش را در سر داشت. بالاخره در سال ۹۱ با راه اندازی فروشگاه اینترنتی تخصصی لوازم جانبی موبایل ۷mobile.ir به آرزوی دیرینه خود رسید. در این مسیر پس از آشنایی با استارتاپ ویکند و دیگر رویدادهای کارآفرینی با اعضای تیم فعلی خود آشنا شد.

  او از هم بنیانگذاران رسانه جامعه کارآفرینی اصفهان isfahanplus.ir و فروشگاه های اینترنتی koohshop.net و apple724.ir نیز می باشد. آخرین استارتاپی که همراه با اعضای تیم خود راه اندازی کرده سامانه ثبت نام آنلاین EventCenter.ir می باشد.

  از فعالیت های داوطلبانه او می توان به راه اندازی همفکر اصفهان، برگزاری هفته جهانی کارآفرینی isfahanweek.ir (همراه با تیم اصفهان پلاس) و مربیگری در رویدادهای کارآفرینی اشاره نمود. مربی گری در شتابدهنده مشاهیر (اولین شتابدهنده اصفهان)، عضویت در تیم طراحی وب سایت MoshaverNet.com به عنوان برنامه نویس FrontEnd و گرافیست، کمک به راه اندازی و ارائه مشاوره به فروشگاه های اینترنتی samacharm.ir , isfahansp.ir , mivebaran.com , iranfairtrade.org , hezarnaghsh.com از دیگر فعالیت های او می باشد.

  داوود دهقان نام مشتری
  سایت شخصی داوود دهقان نام پروژه
  ۲۰ روز مدت زمان انجام پروژه
  CSS , HTML , PHP , Worpress تکنولوژی های استفاده شده
  davooddehghan.ir آدرس اینترنتی
  اصفهان شهر محل فعالیت
  سایت شخصی حوزه فعالیت

   

  افزودن دیدگاه