تیم ما

علی عباسی
توسعه دهنده وب
علی فارغ التحصیل رشته نرم افزار در مقطع کارشناسی
از دانشگاه شیخ بهایی می باشد. او چندین سال است که به صورت حرفه ای به زبان php برنامه نویسی می کند
و به فریمورک های Laravel و سمفونی تسلط بالایی دارد.
صمصام احمدی بابادی
توسعه دهنده وب و موبایل
صمصام فارغ التحصیل رشته IT و یک گیک توسعه نرم افزار است. حدودا سه ساله که کار و تفریحش شده برنامه نویسی. با زبان ها و فریمورک های مختلفی آشنا هست و همیشه سعی میکنه درحال یادگیری باشه. درحال حاضر مشغول توسعه اپلیکیشن های اندرویدی با زبان جاوا می باشد. پارکور، دایوینگ و بیلیارد هم از تفریحات صمصام هست.
داوود دهقان
وبمسترینگ و سئو
داوود در رشته برق صنعتی در دانشگاه بوشهر تحصیل کرده و از سال ۸۳ با کامپیوتر آشنا شده، وی در دوران دانشجویی با سیستم های مدیریت محتوا (CMS)، وبلاگ و نرم افزارهای مثل Photoshop و Adobe Director آشنا می شود، وی در سال ۹۱ فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی سون موبایل رو راه اندازی کرده و تجربه راه اندازی چندین فروشگاه اینترنتی دیگر را نیز در رزومه خود دارد.
مینا آقاامینی ها
طراح وب
مینا فارغ التحصیل رشته سخت افزار از کودکی به دنیای ریاضیات و صفر و یک علاقه داشت, در دوران راهنمایی وبلاگ نویسی را اغاز کرد و علاقه مند در دنیای اینترنت و ارتباطات رشد کرد , وی در مسابقات رباتیک خوارزمی و رعد کاپ امیر کبیر شرکت کرد و این مسابقات جرقه ای بود در پی بردن‌ به علاقه ی او به‌کار تیمی. اکنون تسلط بالایی برروی wrodpress دارد. مینا شنا را بصورت نیمه حرفه ای دنبال می کند و علایقش پیاده روی و دوچرخه سواری ست.
محمد زاهدی
کسب و کار و بازاریابی
او یک مروج کارآفرینی است و قبل از آنکه کارشناسی ارشد بازاریابی خود را بگیرد، ۱۲ سال تجربه از کارمندی تا تاسیس استارتاپ و تجارت خارجی و صنعت ساختمان را دارد. هم اکنون علاوه بر تاسیس اصفهان پلاس و Apple724 بر روی استارتاپ جدید خود مشغول به کار است. برگزاری تداکس نقش جهان و مربی گری چندین رویداد استارتاپ ویکند و لین استارتاپ ماشین و … از فعالیت های اخیر او دراین حوزه می باشد.
محمد باقرزاده
گرافیست و طراح وب
محمد یک استراتژیست محتواست. کارش تولید محتوای ارزشمند و ارسال آن به بهترین گروه مخاطبان در بهترین زمان ممکن است. به بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی و اینترنت هم می‌پردازد.
اما قبل از همه این‌ها یک طراح وب و گرافیست است که اخیرا به کار بهینه سازی و سئو روی آورده است.
فوتبال دستی ، دیدن فیلم و بیلیارد هم از تفریحات محمد هست.
http://isfahanweek.ir